Náš tým

zde se můžete dočíst, kdo nám přispívá fotografiemi,pořadí je náhodné a všem děkujeme :)

Alena Chvostová, Stanislava Petele, rodina Vágnerových, Milan Klimeš, Stanislav Bečka, Luboš Havránek, Jaroslav Havránek, Pavel Kozl, Hana Tichá, Daniel Čabrada, Rudolf  Stehlík (chatař) a poslal fotografie od pana Kaňky, Krupičkovi, Věra Blafková, Václav Bohuslav st., Václav Bohuslav ml., Daniel Bohuslav, Králíkovi, Vojta Nečada z Ostrova,  ing. Horák Josef z chaty nad Havelkovými, Šulcovi, Chmelíkovi. 

+

Petra Mourková (Králíková)

Hlava projektu

Kontakt: petra.adh@gmail.com
 
Patřím k těm, kteří mají k Boči srdcový vztah :) a proto jsem se rozhodla založit tyto stránky. Raději ani nebudu říkat, jak dlouho zde už žiju :), ale také od narození.... 
+

Eva Málková, správce facebookového profilu

Jmenuji se Eva Málková a v Boči žiji již 25 let, tedy od mého narození, i když opomenu to, že již 2 roky žiji spíše v Brně, kam jsem šla studovat magisterské studium. Do Boče se však ráda vracím, protože je tu klid, který zde vždy nacházím a také proto, že za poslední roky se vztahy mezi obyvateli velmi utužily. 

I přestože zůstávám ve městě svých studií, rozhodla jsem se, že pomohu jejímu rozkvětu, ať už cestou webu, tak již aktivním přičiněním, pokud to jen bude možné. 

Kontakt: eva-malkova@tiscali.cz

+
SEO