Toma studánka - A. Chvostová, mailík

Dobrý den, zdravíme z obce, spíše osady Boč, která správně (správa )patří pod Stráž nad Ohří územně jsme poslední obcí kraje Karlovarského, za námi pár kilometrů začíná kraj Ústecký. Tak teď k věci. Gratulujeme vám k vítězství v soutěži Živé studánky od Tomy.

Navzájem jsme si dosti "šlapali na paty". V závěru jste byli úspěšnější. Moc vám vítězství - umístění v našek kraji přejeme a až budete  mít studánku upravenou, pošlete prosím obrázek. Dáme ji na naše soukromé stránky Boče. Mějte se všichni moc fajn a přejeme jen samá kladná jednání obce pro nový rozkvět této přírodní krásy.    Za obec Alena Chvostová

Dobrý den,
moc děkujeme za gratulace. Jsem potěšena. Co jsem četla na stránkách Toma, tak i Vám by měli trochu studánku trochu upravit. Což je fajn. Je pravda, že u nás, jelikož jsme předlužení a obec nemá téměř na nic peníze, jsme všichni bojovali ze všech sil a akci hodně propagovali. Všichni jsme měli obrovskou radost. Foto ráda pošlu. Také přeji vše dobré a mějte se krásně.

Michala Málková
starostka obce